O nás

Jsme společnost Metaxo


Naše společnost se od roku 2003 oficiálně pohybuje na trhu s vybavením a servisem pro ustájení koní a hospodářských zvířat. Dodáváme vnitřní boxy pro koně, venkovní boxy pro koně, montované stáje, okna, dveře, vrata, příslušenství pro jízdárny a stáje a další výrobky. 
V roce 2015 jsme získali obchodní zastoupení od americké společnosti Priefert pro celou Českou republiku. Výrobky Priefert, zejména fixační čela a klece, jsou obecně známy a preferovány chovateli po celé Evropě.


Nabízíme realizace nestandardních technických řešení a zakázkovou výrobu na míru. Klademe důraz na vysokou kvalitu, funkčnost a dílenské zpracování. Rádi vám zprostředkujeme cestu od vaší myšlenky až k realizaci.


Dále nabízíme výrobu, dodávku a montáž stájových technologií pro velkochovy skotu. Žlabové zábrany, krční fixace skotu, hrazení pro skot, mobilní hrazení pro skot atd.
 Naše společnost se neustále vyvíjí a proto rozšířila svůj sortiment a výrobní program o mobilní hrazení Texas pro skot, ovce i koně.Rádi vám poskytneme veškeré informace a pomůžeme specifikovat vaši poptávku tak, aby vaše konkrétní požadavky byly v souladu s technickými možnostmi jednotlivých sestav a odpovídaly zároveň potřebám bezpečné manipulace pro obsluhu i zvířata.


Proč spolupracovat s námi?Český výrobce

Díky vlastní výrobě nabízíme příznivé ceny a individuální technická řešení.


Rychlé dodání

Na vaše objednávky nemusíte dlouho čekat. 90 % produktů máme skladem.


Kvalitní materiály

Neustále inovujeme, abyste měli jistotu prvotřídní kvality produktů.
Kompletní sortiment

Neshánějte nikde další komponenty. Vyrábíme veškeré produkty i příslušenství.


Oficiální distributor Priefert

Jsme oficiálním distributorem stájové technologie prémiové značky Priefert z USA.


Zakázková výroba

Máte vlastní požadavky na míry či design? Rádi vám poskytneme řešení na míru.


Chcete si objednat či poradit s výběrem?

Chcete si objednat naše výrobky, poradit s výběrem nebo připravit nestandardní řešení na míru?

Napište nám prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme obratem zpět.

Jméno: *
Váš e-mail: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů