O firmě 


Dobrý den,

naše společnost se od roku 2003 oficiálně pohybuje na trhu s vybavením a servisem pro ustájení koní a hospodářských zvířat. Dodáváme vnitřní boxy pro koněvenkovní boxy pro koně, montované stáje,  okna,  dveře,  vrata, příslušenství pro jízdárny a stáje, atd.

V roce 2015 jsme získali obchodní zastoupení od americké společnosti  PRIEFERT pro celou Českou Republiku. Výrobky PRIEFERT, zejména fixační čela a klece,  jsou obecně známy a preferovány chovately po celé Evropě.

 Nabízíme realizace nestandartních technických řešení a zakázkovou výrobu na míru. Klademe důraz na vysokou kvalitu, funkčnost a dílenské zpracování. Rádi vám zprostředkujeme cestu od vaší myšlenky až k realizaci.

Dále nabízíme výrobu, dodávku a montáž stájových technologií pro velkochovy skotu. Žlabové zábrany, krční fixace skotu, stranové zábrany, hrazení pro skot, mobilní hrazení pro skot atd.

Naše společnost se neustále vyvíjí a proto rozšířila svůj sortiment a  výrobní program o mobilní hrazení Texas pro skot, ovce i koně.

 

Naháněcí a manipulační ohrady, mobilní hrazení Texas, umožňují snadnou manipulaci a práci se zvířaty při shromažďování, třídění, nakládaní či veterinárních zákrocích.

Mobilní hrazení pro skot je velmi užitečným pomocníkem pro každého chovatele dobytka. Zajišťuje rychlou a snadnou manipulaci se zvířaty a bezpečí pro obsluhu.

Rádi Vám poskytneme veškeré informace a pomůžeme specifikovat Vaši poptávku tak, aby Vaše konkrétní požadavky byly v souladu s technickými možnostmi jednotlivých sestav a odpovídaly zároveň potřebám bezpečné manipulace pro obsluhu i zvířata.

Neváhejte se na nás obrátit.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci.

 

S pozdravem

 

Ing. Tomáš Hrbáček