Vrata, dveře, okna 

Dodáváme širokou škálu dveří, vrat a oken určených pro hospodářské objekty a prostory, kde je kladen důraz na dlouhou životnost a houževnatost.

Dveře či vrata koncipované pro přímý kontakt s ustájenými zvířaty (padockové dveře). Dveře mohou být jak pantové, tak posuvné, prosklené, plné, horizontálně dělené atd. Funkčnost zajišťuje dostatečně masivní ocelová konstrukce a kvalitní výdřeva.

Venkovní vrata posuvná či pantová, zateplená, nezateplená. Manuální nebo s elektrickým pohonem - elektrický pohon je idální pro plynulé průchody do jezdeckých hal bez komplikované manipulace, pro průjezdy manipulačni a obslužné techniky bez nastupování a vystupování atd.

Interierové dveře či vrata sloužící pro rozdělení obslužných, či manipulačních prostor. Posuvné či pantové, odlehčená konstrukce pro snadnou obsluhu.

Stájová okna určená pro přímý kontakt se zvířaty. Ocelová konstrukce z praporkového profilu. Fixní okna, ventilační okna. Kombinovaná okna.

Veškeré konstrukce vyrábíme na zakázku dle dodaných a požadovaných rozměrů nebo přímo po zaměření stávajících stavebních otvorů.